Boże Narodzenie 2022. Czy McDonald's będzie otwarty w Wigilię 24 grudnia?

Restauracje McDonald's będą otwarte w Wigilię 24 grudnia 2022 roku, ale w skróconych godzinach. Gdzie sprawdzić godziny otwarcia poszczególnych punktów?

Wigilia nie jest dniem ustawowo wolnym od pracy, więc sklepy i restauracje są tego dnia otwarte, jednak w skróconych godzinach. Co w przypadku restauracji McDonald's?

Zobacz wideo Wspólne święta. Zaporoska kutia na uzwarze - Запорізька кутя на узварі

Czy McDonald's będzie otwarty w Wigilię 24 grudnia 2022 roku?

Restauracje McDonald's będą otwarte 24 grudnia w większości do godziny 16:00. Punkty, znajdujące się w centrach handlowych, będą czynne krócej, ponieważ podlegają one ograniczeniom związanym z zakazem handlu w niedziele i dni świąteczne - zgodnie z ustawą muszą się one zamknąć do godziny 14:00. 

Jak sprawdzić, czy dana restauracja McDonald's jest otwarta? W tym celu należy wejść na stronę internetową mcdonalds.pl i z rozwijanej listy z lewej strony wybrać zakładkę "Restauracje". Możemy wybrać konkretną restaurację wpisując jej adres, lub szukając jej na załączonej mapie

Przeczytaj więcej aktualnych informacji na stronie głównej Gazeta.pl.

Sklepy w wigilię 2022. Do której będą czynne znane markety? (zdjęcie ilustracyjne) Sklepy w Wigilię 2022. Do której będą czynne znane markety? [BIEDRONKA, LIDL, CARREFOUR, ROSSMANN]

Boże Narodzenie 2022. Czy McDonald's będzie czynny w święta?

Z informacji prasowych firmy wynika, że w niedzielę 25 grudnia restauracje McDonald's będą zamknięte. Jednak w poniedziałek 26 grudnia niektóre placówki mogą być otwarte - dotyczy to przede wszystkim punktów w centrach dużych miast, ale też tych znajdujących się przy ważnych drogach. 

Godziny otwarcia części wybranych restauracji będą jednak inne, od tych standardowych. Najczęściej dane punkty otworzą się w godzinie 10:00 lub 11:00 - o tym, czy i w których godzinach restauracja będzie otwarta, decyduje właściciel poszczególnej placówki. 

Sylwester (zdjęcie ilustracyjne) Czy przysługuje nam wolne za pracę 31 grudnia?

Więcej o: