Prawo pracy a okres. "Studio Biznes" pyta, ekspertki wyjaśniają. Spytamy też o opiekę medyczną w dobie wysokiej inflacji

"Studio Biznes" w Dniu Kobiet pyta o najistotniejsze kwestie związane z rynkiem pracy, prawami kobiet i obowiązkami pracodawców. Na program zaprasza Karolina Hytrek-Prosiecka.
Zobacz wideo

"Studio Biznes" poruszy tematy szczególnie istotne z uwagi na Dzień Kobiet. Anna Rulkiewicz, prezes Grupy Lux Med opowie, jak wygląda sytuacja kobiet w biznesie w Polsce i na świecie. Jaki jest udział kobiet w biznesie medycznym, systemie ochrony zdrowia? Jak wygląda opieka medyczna w dobie inflacji i wysokich cen energii?

Katarzyna Siemienkiewicz, ekspertka ds. prawa pracy (Pracodawcy RP) poruszy inny istotny temat - praca a okres. W środę Gazeta.pl porusza ten temat w wielu materiałach na stronie głównej.

"Okres w moim życiu" to kampania społeczna zorganizowana przez Gazeta.pl i inicjatywę TakDlaPodpasek.pl, realizowaną przez Okresową Koalicję i Kulczyk Foundation. Apelując o darmowe podpaski w szkołach, rozmawiamy z kobietami o akceptacji własnego ciała, dostępie do środków higienicznych i o tym, jak okres wpływa na ich życie zawodowe. 

Więcej informacji gospodarczych na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o: