Spóźniona pasażerka wbiegła na płytę lotniska i zaczęła wołać pilota. Film z Australii podbija sieć

Spóźniona pasażerka postanowiła wbiec na płytę lotniska w Australii. Kobieta krzyczała do pilota i chciała wejść na pokład samolotu, wywołując chwilowy paraliż na całym lotnisku.

Na początku listopada kobieta zatrzymała samolot pasażerski na lotnisku w Canberze w Australii. Spóźniona pasażerka weszła na płytę lotniska z nadzieją, że będzie mogła wejść na pokład maszyny. Nagranie z tego incydentu obiegło media społecznościowe.

Zobacz wideo

Australia. Spóźniona pasażerka zatrzymała samolot na płycie lotniska

Kobieta za wszelką cenę chciała polecieć samolotem linii QantasLink do Adelaide. W tym celu przebiegła obok kontroli bezpieczeństwa i wtargnęła na pas startowy. Następnie zbliżyła się do maszyny i machała do pilota, aby wpuścił ją na pokład - relacjonuje lokalna stacja 9News.com. Według świadków tego zdarzenia wynika, że spóźniona pasażerka miała również krzyczeć do pilota, aby zwrócić na siebie uwagę. Ostatecznie nie została wpuszczona na pokład, jednak pilot rzeczywiście wyłączył silnik samolotu - oczekując na przyjazd policji.

Opóźnienia na lotnisku w Canberze w Australii

Służby szybko zareagowały na wtargnięcie na płytę australijskiego lotniska. Kobieta została aresztowana. Jak podaje stacja 9News.com, w wyniku tego incydentu wszystkie samoloty na lotnisku miały około 10-minutowe opóźnienie.

Więcej o: