Ubisoft ma dla nas niezwykły prezent na święta. Kultowa gra do pobrania za darmo

Wszystko wskazuje na to, że komputery i myszki wielu graczy w te święta nie będą kurzyć się pozostawione samotnie na biurku. Ubisoft postanowił rozdać darmowe kopie Assassin's Creed IV: Black Flag.

Szóstą odsłonę serii gier Assassin's Creed Ubisoft wydało jeszcze w 2013 roku, jednak w dalszym ciągu tytuł ten jest bardzo ciekawą propozycją dla graczy. Tym bardziej, że został bardzo pozytywnie odebrany przez fanów i recenzentów.

To propozycja dla tych, którzy lubią gry przygodowe z otwartym światem. Jeśli nie mieliście jeszcze okazji wypróbować się w Assassin’s Creed IV: Black Flag, a nie chcecie wydawać pieniędzy na czteroletnią produkcję, możecie skorzystać z promocji Ubisoftu.

Do południa 18 grudnia będzie można ściągnąć własną kopię gry za darmo. Wystarczy wejść na poświęconą akcji stronę producenta i zalogować się na konto w systemie Uplay. Akcja obejmuje jednak jedynie wersję PC gry, na konsolach więc za darmo nie pogramy.

Assassin's Creed 4: Black Flag za darmoAssassin's Creed 4: Black Flag za darmo fot. screen ze strony Ubisoft

Grę będzie można otworzyć także po upływie podanego terminu, ważne aby zainstalować ją do 18 grudnia.

W jedną z części Assassin’s Creed warto zagrać tym bardziej, że seria obchodzi własnie dziesięciolecie, a teraz jest na to świetna okazja. Wielu graczy nie będzie się więc nudzić w tegoroczne święta.

Tym bardziej, że do 11 grudnia można było bezpłatnie pobrać World in Conflict: Complete Edition, a miesiąc temu Ubisoft rozdawał pierwszą część lubianego Watch Dogs. Studio rozpieszcza ostatnio graczy i być może niedługo doczekamy się kolejnych ciekawych propozycji.

---

Co łączy SMS-y i alfabet Morse'a?

Więcej o: