Assassin's Creed Odyssey i Football Manager 2020 za darmo. AC dostępne na PS4, PC i XO

Ubisoft zdecydował się udostępnić ostatnią część Assassin's Creed Odyssey za darmo do 23 marca w naszym rejonie. Dostępna jest wersja na wszystkie najważniejsze platformy - PlayStation 4, Xbox One i PC. Na Steam z kolei pojawił się Football Manager 2020, w którego za darmo można grać do 25 marca.

Wczoraj na Steam rozpoczął się znienacka The Steam Game Festival: Edycja Wiosenna. W ramach tego wydarzenia na platformie Valve pojawiło się 40 gier w wersjach demonstracyjnych. Produkcje dostępne są zaledwie przez parę dni, co jest znamienne dla współczesnego rynku gier. Kiedyś powszechne były wersje demo, które pozwalały pograć w okrojoną wersję gry, co miało zachęcić do zakupu pełnej wersji. Obecnie producenci decydują się raczej na darmowy, trwający kilka dni dostęp do pełnej wersji ich tytułu. Najczęściej zapis stanu gry można przenieść do pełnej wersji produkcji, jeśli zdecydujemy się na jej zakup. Na taki krok zdecydowały się Ubisoft oraz Sega.

Zobacz wideo TOP Gadżet - sprawdzamy, jak działa Nintendo Switch Lite

Assassin's Creed Odyssey oraz Football Manager 2020 za darmo przez parę dni

Ubisoft postanowił udostępnić za darmo Assassin's Creed Odyssey.  Oferta będzie obowiązywała w naszym regionie od czwartku 19 marca. W pełną wersję gry można zagrać już na PlayStation 4 oraz na Xbox One, produkcja dostępna będzie na konsole do 23 marca do 18:00. Na komputerach Assassin's Creed Odyssey dostępny będzie w Polsce od godziny 12:00 19 marca do poniedziałku 23 marca do godziny 17:00. Warto zdecydować się na kupno gry, ponieważ przeceny na ten tytuł sięgają 67 proc., a postęp w grze będzie można oczywiście zachować po darmowym weekendzie. 

 

Na taki sam krok zdecydowała się Sega, wydawca gry Football Manager 2020. Produkcję można pobrać na Steam i za darmo grać do środy 25 marca. Tu również po zakończeniu darmowego okresu zapis stanu gry będzie można przenieść do pełnej wersji.

Więcej o:
Komentarze (7)
Assassin's Creed Odyssey i Football Manager 2020 za darmo. AC dostępne na PS4, PC i XO
Zaloguj się
 • az.anonim

  Oceniono 9 razy 5

  Śliska promocja. Rozumiem gdyby do 25go można było pobrać za darmo i grać w najbliższych tygodniach a tak to jest zwykły chwyt mający na celu zwabienie graczy, wciągnięcie w rozrywkę i monetyzację po 25tym. Słabo to wygląda...

 • iwanme

  Oceniono 2 razy 2

  Przecież to standardowa praktyka i nic nowego. Regularnie są darmowe weekendy z różnymi grami.
  Epic przynajmniej daje na stałe, w tym tygodniu będzie Watch Dogs.

 • racionalist

  0

  W 3 dni to sie duzo nie zdziala w AC Odyssey (nawet bez dodatkow) :)

 • matri3x

  Oceniono 2 razy 0

  Suwerenie z całego świata WYDAWAJ kasę póki ją jeszcze masz, za miesiąc dwa może się okazać że Ubisoft ma produkt którego nikt w czasie kryzysu nie kupi

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX