FIFA 21. Do sieci wyciekły pierwsze nagrania nowej gry. Rewolucyjnych zmian nie widać

FIFA 21 została oficjalnie zapowiedziana w połowie czerwca. Fani wiedzą więc, że gra pojawi się na rynku 9 października 2020 roku. Tym razem w internecie pojawiły się krótkie gameplaye nowego dzieła EA Sports.

EA Sports na razie nie podgrzewa atmosfery wokół najnowsze FIFY. Jak dotąd, podczas EA Play Live 2020 poznaliśmy datę premiery gry. Ponadto potwierdzono informacje dotyczące tego, że najnowsza część kultowej serii pojawi się na konsolach nowej generacji. 

Zobacz wideo Nowa generacja konsol - dlaczego warto na nie czekać?

FIFA 21. Do sieci wyciekły nagrania rozgrywki. Rewolucyjnych zmian nie widać 

Zaplanowana na 9 października premiera FIFY to dla graczy wciąż odległa perspektywa, ale część fanów zaczęło się zastanawiać, co nowego EA SPORTS przygotował tym razem. W połowie maja Dariusz Szpakowski, który wcieli się w rolę komentatora w grze, powiedział, że w nowej wersji pojawi się wiele nowości

CDaction.pl informuje o tym, że w sieci pojawiły się krótkie gameplaye FIFY 21. Nie widać na nich zbyt wielu istotnych różnic w kluczowych aspektach rozgrywki, a więc zachowaniu się zawodników na boisku czy też poprawieniu płynności przeprowadzanych akcji.

EA przygotowało jednak kilka drobnostek, które docenią fani serii. W rozgrywce meczowej będzie można zrezygnować z przywileju korzyści na rzecz rozegrania rzutu wolnego. Dodatkowo szybciej wykonywane będą rzuty rożne, a chłopcy od podawania piłek będą reagować na wydarzenia boiskowe. Na jednym z nagrań gry pojawił się znany angielski sędzia piłkarski Mike Dean. Można więc domniemywać, że najpopularniejsi arbitrzy pojawią się w rozgrywce. 

FIFA 21. Premiera gry 9 października. Czy będzie dostępna na nowe konsole?

FIFA 21 zadebiutuje 9 października na PC, PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch. Będzie ją można kupić w jednej z trzech wersji - standardowej, Ultimate oraz Mistrzowskiej. Wraz z premierą konsol nowej generacji, a więc PS5 oraz Xbox Series X, zakupiona gra zostanie zaktualizowana, aby być z nimi kompatybilna. 

Więcej o: