Do premiery Cyberpunka został już tylko miesiąc. Keanu Reeves przypomina o tym w najnowszym spocie

- Jeszcze zanim ktoś pośle ci kulkę, zdążysz spalić całe to miasto - zapowiada Keanu Reeves w najnowszym spocie Cyberpunka 2077. A do wielkiego pożaru został już tylko miesiąc.

W najnowszym spocie Cyberpunka Keanu Reeves pyta, "czego tutaj szukasz?". Na tle przebijających scen z gry z zapierającą dech w piersiach grafiką słyszymy, "jesteś tu dla zabawy, a może chcesz poczuć siłę?". Odpowiedź to przeciągnięte "yeah", wraz z którym wiemy, że niedługo przyjdzie szykować się na niezapomnianą rozrywkę. A dokładniej za miesiąc - premiera Cyberpunka 2077 będzie miała miejsce 19 listopada.

 

Cyberpunk 2077 ukończony, gra uzyskała status "złoty"

Na początku października CD Projekt poinformował, że Cyberpunk 2077 jest "złoty". Oznacza to, że gra została ukończona i jest już gotowa do wypuszczenia na PS4, Xbox One X lub komputerach. To też znak, że gotowy produkt można wysłać do tłoczni, która zgra dane na płyty, a także na serwery, skąd będzie można ściągnąć produkcję. To jednak nie koniec prac CD Projekt nad Cyberpunk 2077.

CD Projekt dalej rozwija Cyberpunk 2077

W CD Projekt ostatnio włączono "nadbieg", co oznacza dodatkowe godziny pracy nad produkcją. Deweloperzy ze studia przez kilka tygodni będą musieli pracować w soboty, ale jak podkreśla szefostwo, zespół zgodził się na to, gdyż zależy mu na dostarczeniu dopracowanej produkcji. W ostatnich tygodniach CD Projekt skupi się na poprawie bugów, a nie dużych zmianach w grze. 

Zobacz wideo Cyberpunk 2077 coraz bliżej. Za co pokochamy nową grę CD Projektu?

CD Projekt zapowiedział też, że produkcja ukaże się także na PS5 i Xboxa Series X, więc zespół zapewne zajmie się dopracowaniem tej wersji, przed listopadowymi premierami nextgenów od Sony i Microsoftu. Poza tym w planach jest także Cyberpunk 2077 Online, nad którym pracę dopiero teraz ruszą pełną parą. Do gry powstaną też dodatki i jak zdradził prezes CD Projekt, będzie ich co najmniej tyle, ile było dodatków do Wiedźmina 3. 

Więcej o: