Cyberpunk 2077 patch 1.2 to aż 504 poprawki. CD Projekt ujawnia pełną listę zmian w dużej aktualizacji

Cyberpunk 2077 ma niebawem dostać dużą aktualizację, która naprawi przeszło 500 błędów w grze. CD Projekt podało ich pełną listę. Wciąż jednak nie wiemy, kiedy patch 1.2 zostanie wypuszczony.

Ostatnie kilka miesięcy wyjątkowo dla CD Projekt jest wyjątkowo trudne. Co prawda udało się nareszcie wypuścić Cyberpunk 2077, ale gra ma mnóstwo błędów. Do tego firma była celem ataku hakerów, co opóźniło wypuszczenie ważnej aktualizacji gry do wersji 1.2. Ta miała pojawić się do końca marca, ale nie wiadomo, czy CD Projekt zdoła dotrzymać tego terminu. Są jednak na to szanse, bo dziś firma udostępniła pełną listę poprawek w nadchodzącym patchu. 

Cyberpunk 2077 Patch 1.2. Pełna lista poprawek jest już znana

Aż 504 zmiany szykuje CD Projekt. Pełna ich listę znajdziecie pod TYM adresem. Branżowy portal gry-online.pl podaje, że najważniejsze z nich to:

  • Liczne poprawki błędów w zachowaniu NPC.
  • Zwiększenie odległości, w której pojawia się NCPD po popełnieniu przestępstwa.
  • Poprawa wydajności oraz stabilności gry, w szczególności na konsolach poprzedniej generacji oraz słabszych pecetach.
  • Większa swoboda w kwestii przypisania klawiszy.
  • Poprawki animacji w scenach rozmów.
  • Liczne zmiany w poszczególnych misjach, mające na celu wyeliminowanie bugów.

Zmiany będą najbardziej widoczne na słabszych komputerach oraz na konsolach poprzedniej generacji, PS4 i Xbox One. Dzięki nim gra ma działać płynniej, postacie przestaną przechodzić przez meble, czy rozmawiać z bronią przyklejoną do twarzy. Generalnie Cyberpunk 2077 ma być bardziej grywalny z mniejszą liczbą absurdalnych błędów. Poprawki umożliwiają też skończenie niektórych misji, których nie dało się doprowadzić do końca ze względu na bugi w grze. 

CYBERPUNK 2077CD Projekt naprawia Cyberpunka 2077. Jest pierwszy duży patch

Dodatki do Cyberpunk 2077

Parę dni temu dowiedzieliśmy się także, że do Cyberpunk 2077 będzie najpewniej 13 dodatków. Te w wyniku błędu pojawiły się na chwilę w zasobach Epic Games Store. Dziesięć DLC będzie darmowe, trzy pozostałe to płatne rozszerzenia, które zapewnią dodatkowe kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt godzin rozrywki. 

Tesla Model S PlaidCD Projekt i nowa Tesla. Na ekranie znalazł się Wiedźmin 3

Więcej o: