Spotify Premium za darmo na trzy miesiące. Promocja serwisu muzycznego nie dla każdego

Spotify Premium można teraz dostać w promocji. Pierwsze trzy miesiące są za darmo, ale nie dla każdego. Jak skorzystać z oferty?

Spotify to najpopularniejszy serwis do streamingu muzyki na świecie. Od dłuższego czasu mocno rozwijana jest tam także oferta podcastów. Ze Spotify można korzystać bez opłat, ale ma to swoje ograniczenia. Piosenki z albumów puszczane są losowo, a między nimi pojawiają się reklamy. Do tego bezpłatna wersja nie pozwala na ściąganie muzyki na dysk i słuchanie jej offline. Warto więc wykupić wersję premium, na co nadarza się idealna okazja. 

Zobacz wideo Spotify, YouTube Music, Tidal czy Apple Music? Porównujemy najpopularniejsze aplikacje muzyczne

Spotify Premium w promocji dla nowych użytkowników

Nowy użytkownicy, którzy nigdy wcześniej nie korzystali ze Spotify Premium, wykupując teraz usługę, otrzymają pierwsze 90 dni za darmo, jeśli zdecydują się na opcję Individual. Po upływie tego czasu koszt usługi wynosi 19,99 zł miesięcznie. Promocja obowiązuje do 22 czerwca 2021 roku. 

W pozostałych pakietach darmowy okres wynosi jeden miesiąc. Po tym czasie za pakiet duo dla pary mieszkającej pod jednym dachem trzeba będzie płacić 24,99 zł miesięcznie. Opcja Family przeznaczona jest nawet dla sześciu osób mieszkających pod tym samym adresem i pozwala tworzyć wspólną playlistę Family Mix oraz daje możliwość blokowania treści nieprzyzwoitych. Jej koszt po upływie miesiąca to 29,99 zł. Studenci szkół wyższych mogą liczyć na zniżkę i po zakończeniu darmowego miesiąca zapłacą za abonament jedynie 9,99 zł.

Spotify Premium dla użytkowników powracających

Spotify przygotowało również ofertę dla osób, które kiedyś korzystały z abonamentu Premium, ale później z niego zrezygnowały. W takim wypadku za miesięczną opłatę 19,99 zł, Spotify zagwarantuje trzy miesiące słuchania muzyki. Warunkiem jest jednak, by okres premium nie był wyłączony później niż po 26 kwietnia. 

Więcej o: