Amazon Prime za 49 zł na rok. A w cenie darmowe dostawy, ale też dostęp do seriali i gier

Amazon Prime ruszył w Polsce. Firma zachęca do wykupienia usługi w wyjątkowo korzystnej promocji. Za 49 zł rok otrzymujemy dostęp również do serwisów Amazon Video oraz Gaming.

Amazon wchodził na Polski rynek stopniowo, powoli pojawiając się w świadomości polskich konsumentów, którzy dotychczas korzystali głównie z Allegro. Zaczęło się od usługi VOD, a w marcu ruszył polska witryna zakupowa. Dopiero po pół roku firma zdecydowała się jednak uruchomić swoją usługę premium. Premiera Prime, abonamentu Amazona, od razu pojawiła się w Polsce z hukiem. 

Zobacz wideo Aplikacje VOD - ułatwią oglądanie filmów i seriali na smartfonie

Promocja na Amazon Prime

Prime to abonament, który za niewielką cenę daje przywileje jego użytkownikom, czyli darmową i szybką dostawę produktów z kategorii Prime. Największy konkurent Amazona w Polsce, Allegro, ma analogiczną usługę o nazwie Smart. 

Miesięczny abonament kosztuje 10,99 zł. Dla osób, które kupują dużo w sieci, to niewątpliwie dobry wybór. Usługa właśnie ruszyła w Polsce.

Z tej okazji Amazon oferuje też Prime na rok za jedyne 49 zł. To już daje kilkadziesiąt złotych zniżki w skali roku. Tak naprawdę zysk wynosi jednak kilkaset złotych, bo w tej cenie dostajemy też dostęp do innych serwisów Amazona. 

Amazon Prime Video i Gaming w promocji

Promocja obejmuje również serwisy z filmami oraz z grami. Wykupując Prime za 49 zł przez rok można oglądać wszystkie seriale i filmy na platformie Amazon Prime Video. Na ten sam okres dostajemy dostęp do Amazon Prime Gaming. W ramach serwisu Amazon rozdaje darmowy gry oraz możliwość bezpłatnej subskrypcji wybranego konta na Twitchu. 

Prime Video na co dzień kosztuje 25,99 zł miesięcznie. Na abonamencie oszczędzamy więc w ciągu roku kilkaset złotych. Kwota ta może wzrosnąć o kolejne kilkaset złotych, jeśli weźmiemy pod uwagę ceny gier udostępnianych przez firmę Amazon. 

Do tego jeszcze nowi użytkownicy mogą skorzystać z miesięcznego, darmowego okresu próbnego. Osoby, które miały już wcześniej konto na Amazonie, też są uprawnione do skorzystania z promocji Prime na rok za 49 zł.

Więcej o: