CDA nie działa. Awaria jednego z najpopularniejszych serwisów VOD w Polsce

CDA.pl nie działa. Awaria występuje od kilkudziesięciu minut i nie pozwala wejść na portal. Serwery firmy są przeciążone - informuje komunikat na stronie.

Witryna CDA.pl nie działa - początkowo strona w ogóle się nie ładowała, firma zdołała jednak opublikować komunikat.

Zobacz wideo Aplikacje VOD - ułatwią oglądanie filmów i seriali na smartfonie

CDA nie działa. Awaria portalu

Chwilowe przeciążenie serwerów. Staramy się usunąć usterkę. Spróbuj ponownie za kilka minut

- dowiadujemy się z informacji na stronie. Usterka trwa jednak już dłużej niż kilka minut.

Skontaktowaliśmy się z serwisem w tej sprawie, póki co nie wiadomo jednak, jak długo zajmie naprawa problemu. Zdarza się, że trwa to rzeczywiście kilka minut, ale czasami potrzeba więcej czasu - dowiedzieliśmy się od CDA. Nie jest też jasne, co spowodowało usterkę. Poprosiliśmy o aktualizację statusu naprawy i jeśli pojawią się dodatkowe informacje, uzupełnimy o nie artykuł. 

CDA jednym z najpopularniejszych serwisów w Polsce

Portal CDA od paru lat działa w modelu subskrypcyjny i stał się pełnoprawnym serwisem VOD. Popularność witryny od lat rośnie i jak podają jej właściciele w komunikacie o problemie, "użytkownicy każdego dnia generują nawet 10 mln odsłon, a domena cda.pl jest w top 10 najczęściej odwiedzanych stron w Polsce".

CDA jest także trzecim pod względem popularności serwisem VOD w Polsce. Według danych Gemius i wirtualnemedia.pl z początku tego roku więcej użytkowników miał jedynie Netflix oraz portal vod.pl.

CDA z zasięgiem 9,58 proc. i 2,6 mln użytkowników wyprzedziło TVP VOD, playera, WP TV, HBO GO, Iplę, Prime Video oraz Chili. 

Miesięczny dostęp do CDA Premium kosztuje 19,99 zł. 

Więcej o: