Cyberpunk 2077: Widmo Wolności na nowym zwiastunie. Do obsady gry dołączył brytyjski gwiazdor

"Cyberpunk 2077: Widmo wolności", czyli dodatek do gry CD Projekt, otrzymał kolejny zwiastun. CD Projekt ujawnia w nim, że w główną rolę Solomona Reeda wcieli się brytyjski aktor Idris Elba.

W nocy z czwartku na piątek czasu polskiego odbyła się gala The Game Awards. Tytuł najlepszej gry roku zgarnęło Elden Ring. Na wydarzeniu zaprezentowano liczne zwiastuny, m.in. Death Stranding 2, Star Wars Jedi: Survivor czy Tekken 8. Z okazji skorzystał także CD Projekt. Podczas gali premierę miał zwiastun dodatku do ostatniego hitu polskiego studia. 

Idris Elba dołącza do obsady "Cyberpunka 2077"

Głównym bohaterem DLC będzie Solomon Reed. W tę rolę wcieli się brytyjski gwiazdor Idris Elba. To już kolejna gwiazda wielkiego ekranu w Cyberpunk 2077. Aktor dołącza do Keanu Reevesa, który w "Widmie wolności" powróci w roli Johnny’ego Silverhanda.

 

Więcej informacji ze świata na stronie głównej Gazeta.pl 

Udział wielkich gwiazd w grach wideo staje się dość powszechny. Zaczynało się od dubbingu, jak wtedy, gdy w rolę Kratosa wcielił się Bogusław Linda. Aktorom zdarza się jednak coraz częściej użyczać postaciom z gier także swoich twarzy.

Przykładowo w Death Stranding udział wzięło kilku rozpoznawalnych aktorów - główny bohater jest grany przez Normana Reedusa, znanego przede wszystkim z "The Walking Dead", a oprócz niego w grze występują Mads Mikkelsen i Guillermo del Toro

"Cyberpunk 2077: Widma wolności" już w 2023 roku

Dodatek do "Cyberpunk 2077" ma być utrzymany w klimacie thrilleru szpiegowskiego. "Solomon Reed to doświadczony agent tajnych służb Nowych Stanów Zjednoczonych, który wspólnie z V wyruszy na szalenie niebezpieczną misję" - informuje CD Projekt. 

Akcja dodatku będzie odbywała się w zupełnie nowej lokacji - Dogtown, którą można obejrzeć na trailerze. 

"Cyberpunk 2077: Widmo wolności" trafi na konsole PlayStation 5, Xbox Series X|S i PC w 2023 roku. Dokładna data premiery i cena dodatku zostanie ujawniona w przyszłości.

Więcej o: