Kursy walut 03.12 o godz. 8. Wszystkie waluty mocno tracą na wartości [kurs hrywny, rubla, korony norweskiej, juana]

Rynkowe kursy walut we wtorek 3 grudnia na godzinę 8. Jeden rubel kosztuje 0,06 zł, natomiast korona norweska 0,42 zł. Za jednego chińskiego juana zapłacimy 0,56 zł.

W poniedziałek o godz. 12. Narodowy Bank Polski opublikował informacje o średnich kursach zagranicznych walut, które obowiązywały przez cały dzień. Względem poprzedniego notowania zauważalny jest trend umacniania się złotego. Wszystkie waluty mocno poszły w dół - średnio o ok. 0,5 proc. Najwięcej względem krajowej waluty straciły korona norweska oraz rubel rosyjski, który znajduje się najniższym poziomie od miesiąca. 

Kurs rubla w ostatnim miesiącuKurs rubla w ostatnim miesiącu stooq.pl

Środowy poranek zwiastuje podtrzymanie tendencji wzrostu wartości złotego. Krajowa waluta zyskuje na ten moment względem wszystkich walut, w także rubla, koron czeskiej i norweskiej oraz dolara australijskiego. 

Średnie kursy walut NBP - poniedziałek 02.12.2019 r. [kurs dolara, funta, euro, franka]:

 • kurs rubla rosyjskiego: 0,0607 zł
 • kurs hrywny ukraińskiej: 0,1629 zł
 • kurs korony norweskiej: 0,4243 zł
 • kurs korony czeskiej: 0,1684 zł
 • kurs juana chińskiego: 0,5545 zł
 • kurs jena japońskiego: 3,5611 zł
 • kurs dolara australijskiego: 2,6494 zł

Zaktualizowana tabela kursów walut na dzień 3 grudnia 2019 roku zostanie opublikowana na stronie NBP między godziną 11:45 a 12:15.

>>> Dowiedz się więcej: Kursy walut 03.12 o godz. 7. Złoty mocno zyskuje na wartości [kurs euro, dolara, funta, franka]

Więcej o:
Komentarze (2)
Kursy walut 03.12 o godz. 8. Wszystkie waluty mocno tracą na wartości [kurs hrywny, rubla, korony norweskiej, juana]
Zaloguj się
 • zsaba

  Oceniono 1 raz -1

  ..stara tabela? lit litewski ? co to za pieniadz? litwa ma euro...lenistwo? jak przy braku oprocentowania, minimum za pożyczkę 9% a zakorzystanie znaszych pieniedzuy 16 groszy i opłata za miesiąc 16 zł, zarobek banku okradajac klienta zmuszonego do utrzymania konta. może wprowadzicie system islandski? w " komunie" prl 12% za pożyczkę i za procenty dla klienta 6 zł w "komunie kaczyńskiej" 22 % od klienta i dla klienta 0.016 zł. bezgotowkowy reżim to kolejny krok do zatrzymania pieniądza nie swojego. banki przeszły na system skoków i parabonkowe hochsteplerstwo a'la matołuszek ...oto polska wstająca z kolan i padajaca na twarz bez grupy przy żłobie zagarnięte tereny, zienia, opłaty za śmierć w wypadku 3 mln po antydatowaniu z 2 mln a dla kowalskiego 25 000 po męce po drodze krzyżowej w urzędach...wieże
  głupoty z kasy pekao sa naterenie skradzionym po cichu z siwkiem w tle itd, itp....oto polska ktolicka z miłością bliźniego i characze dla kk z każdego przedsiębiorstwa, urzędów i ministerstwa, pecunia non olet dla żłóbożerców, res sacra miser dla gorszego sortu i emerytów, homo homini lupus est in secula seculorum. amen.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX