Energylandia i Ekipa nawiązują współpracę. Otwierają wspólnie rollercoaster [WIDEO]

Energylandia otwiera na lato nowy rollercoaster. Ekipa Light Explorers to wynik współpracy ze znanymi YouTuberami.

Ekipa zatacza coraz szersze kręgi. Po wypuszczeniu lodów z firmą Koral, mało kto już ich nie kojarzy. YouTuberzy nie przestają jednak wymyślać kolejnych pomysłów na promocję swojego kanału. 

Gdzie na wakacje? Energylandia i Ekipa łączą siły

Eneryglandia otwiera nowy sektor atrakcji - Aqualantis.

Wybierz się w niezwykłą podróż przez stare wykopaliska Aqualantis. Wejdź do starej latarni morskiej i rozpocznij swoją nową przygodę. Wkrocz do starożytnej maszyny i podróżuj w czasie tam i z powrotem.

- czytamy w jego opisie.

W ramach Aqualantis zostanie otwarty rollercoaster Ekipa Light Explorers. Na zewnątrz wiszą więc grafiki, które prezentują jej członków. YouTuberzy mieli już okazję przetestować nową atrakcję, co zaprezentowali w swoim ostatnim wideo. Dla turystów nowa atrakcja ma być dostępna od środy 14 lipca. 

 

Co ważne, dzieci o wzroście 100-120 cm mogą skorzystać z atrakcji w towarzystwie opiekuna. Pod rollercoaster będzie też atrakcja w postaci strefy wypoczynkowej Ekipy, gdzie będą stały firmowane ich logiem leżaki. W sklepie obok będzie można natomiast kupić koszulki YouTuberów. 

Jedna z koszulek, limitowana koszulka, będzie dostępna tylko w tym sklepie

- wyjaśnił Karol "Friz" Wiśniewski. Wystartowała również strona ekipa.energylandia.pl, gdzie do kupienia są specjalne bilety do parku rozrywki. 

Ekipa wejdzie na giełdę

Kolejna współpraca z dużym graczem nie powinna dziwić. Ekipa konsekwencje realizuje plan biznesowy, który ma w tym roku zakończyć się wejście na giełdę. Kolejny krok to zmiana nazwy na Ekipa Holding i połączenie się ze spółką Beskidzkie Biuro Inwestycyjne, która pozwoli im sprzedawać swoje akcje. Oprócz tego Ekipa sprzedaje swoje ubrania i wydaje płyty muzyczne. 

Zobacz wideo Nieoczywiste korzyści płynące z bankowości internetowej
Więcej o: