Zakupy z Biedronki w 15 minut. Glovo wprowadza nowe udogodnienia

BIEK to usługa Glovo, która zostanie wprowadzona już niebawem, a dokładnie 15 października 2021 roku. Od tego dnia, w sześciu największych miastach Polski, użytkownicy aplikacji będą mogli zamówić produkty ze sklepu Biedronka, które zostaną dostarczone im (podobno) w zaledwie kwadrans. W których miejscowościach klienci będą mogli zrobić w ten sposób zakupy?

Ultraszybkie zakupy dostarczone w ciągu 15 minut, to w Polsce nowość, którą wprowadza Biedronka we współpracy z Glovo. Mieszkańcy których miejscowości będą mieli szansę przetestować tę usługę?

Zobacz wideo Oto najświeższa Biedronka w Polsce. Jest nowocześnie i proekologicznie

Czym jest usługa BIEK oferowana przez Biedronkę oraz Glovo?

Nową usługą oferowaną przez sieć sklepów Biedronka oraz hiszpański start-up Glovo jest Biedronka Express BIEK. Dzięki niej, klienci będą mogli otrzymać zakupy od kurierów w zaledwie 15 minut, bez konieczności wychodzenia z domu. Możliwość, którą wprowadzi aplikacja, jest z pewnością niezwykłą oszczędnością czasu, ale także i rewolucją na polskim rynku.  

Dyrektor generalny Glovo Polska - Carlos Silván, tak mówi o nowym projekcie:

Cieszymy się na współpracę z Biedronką, dzięki której możemy stworzyć najbardziej przystępną cenowo, ultraszybką i wygodną dostawę na terenie Polski, która będzie dostępną wyłącznie w Glovo. W ciągu ostatnich 18 miesięcy obie firmy współpracowały nad rozwojem e-sprzedaży, umożliwiając zakupy w czasie krótszym niż 60 minut w wielu lokalizacjach. To partnerstwo wzmacnia naszą wspólną wizję i umacnia zaangażowanie Glovo w Polsce oraz demokratyzację wygodnych i nowoczesnych zakupów.

Darmowa dostawa z Biedronki Dostawa za darmo z Biedronki przez Glovo. Jak skorzystać z promocji?

Zakupy z Biedronki w Glovo. Jakie miasta Polski obejmie usługa?

Usługa Biedronka Express BIEK będzie dostępna dla użytkowników Glovo od 15 października na terenie następujących miast: Warszawa, Łódź, Wrocław, Kraków, Gdańsk, a także Poznań. Zamawiane produkty będą odbierane z 15 miejsc dystrybucji, a następnie dostarczane przez kurierów w kwadrans pod wskazany adres.

Warto również wspomnieć, że w ofercie produktów znajdzie się nie tylko własna marka sieci sklepów Biedronka, ale także i te zewnętrzne. Nowa usługa nie będzie również w żaden sposób kolidowała i zmieniała zasad funkcjonowania Sklepu Internetowego Biedronki w aplikacji Glovo.

W sklepach sieci Aldi w Niemczech można kupić test na koronawirusa Kolejny dyskont będzie otwarty w niedziele. Dołączy do Lidla i Biedronki

Więcej o: