Spotify ma globalną awarię. "Coś jest nie tak, pracujemy nad tym"

Spotify ma globalną awarię. Nie działa aplikacja oraz strona WWW serwisu streamingowego. "Coś jest nie tak i przyglądamy się temu" - informuje serwis na Twitterze.

AKTUALIZACJA:

Stan na godzinę ok. 20:25 jest taki, że strona WWW i aplikacja Spotify działają raczej bez problemów. Wyraźnie spadła też liczba raportów w serwisie Downdetector.

***

Użytkownicy z całego świata zgłaszają problemy z aplikacją Spotify. Popularny serwis streamingowy nie działa - dotyczy to zarówno strony WWW (komunikat o problemie) jak i aplikacji, do której nie można się zalogować. 

W serwisie Downdetector w szczytowym momencie umieszczono dla Polski ponad 25 tys. raportów o problemach z logowaniem do aplikacji. Z danych portalu wynika, że problemy pojawiły się po godzinie 19:00. Ze wskazań serwisu wynika, że awaria dotyczy nie tylko Polski, ale w zasadzie całego świata.

Coś jest nie tak, przyglądamy się temu

- można przeczytać na twitterowym koncie Spotify Status. 

Jak zauważa Wojciech Kardys, specjalista ds. komunikacji internetowej, problemy zgłaszają także użytkownicy innych aplikacji i usług, takich jak m.in. Discord, Facebook, Cloudflare czy Google.

Więcej o: