Cyberpunk 2077. CD Projekt wypuszcza plecak do gry. Przedpremierowe zamówienie za ponad 400 zł

CD Projekt stara się, by nikt nie zapomniał o premierze Cyberpunk 2077. Debiut gry przełożono o pięć miesięcy, ale producent co chwilę prezentuje związane z grą gadżety czy konkursy. Przedpremierowo można teraz kupić za ponad 400 zł plecak Cyberpunk 2077.

Cyberpunk 2077 początkowo miał pojawić się równo za miesiąc, 16 kwietnia. CD Projekt ostatecznie jednak zdecydował się przesunąć premierę o pięć miesięcy, na 17 września 2020 roku. Spółka nie spodziewa się kolejnych opóźnień i myśli już o aktualizacji swojej strategii na lata 2015-2021 jeszcze w tym roku. CD Projekt jest też już na etapie prac koncepcyjnych, jeśli chodzi o kolejne tytułu AAA. Następnym dużym projektem ma być sieciowa wersja Cyberpunk 2077, a w kolejnych latach nie wykluczony jest powrót do świata Wiedźmina.

Zobacz wideo Keanu Reeves wcieli się w bohatera Cyberpunk 2077.

Póki co, wszystkie wysiłki są skierowane na wrześniową premierę. Promocja ma ruszyć najmocniej na kilka tygodni przed premierą, ale firma nie pozwala zapomnieć o swojej produkcji. Najpierw wraz z Nvidią zorganizowano konkurs, w którym można było wygrać dedykowaną Cyberpunkowi 2077 kartę graficzną. W zeszłym tygodniu usłyszeliśmy o kolejnych figurkach do gry. Teraz do sprzedaży trafił nieco bardziej praktyczny gadżet związany z tytułem. 

Plecak Cyberpunk 2077 trafił już do sprzedaży. Trzeba na niego wydać nieco ponad 400 zł

Za projekt plecaka Cyberpunk 2077 odpowiada firma Doughnut,  a wykonano go z materiału Cordura 420D Nylon. Jego koszt to 431,82 zł, a przesyłka wyniesie was 11,50 zł. Na jednym z boków widnieje logotyp gry. Plecak jest wodoodporny i zawiera nietypową, otwieraną bocznie kieszeń. W środku jest ich więcej, w tym jedna przeznaczona na maksymalnie 15-calowego laptopa. Pojemność plecaka wynosi 20 litrów. Dostawę zaplanowano na lipiec tego roku, ale z zastrzeżeniem, że data ta może ulec zmianie.

Więcej o: