Diablo 2 Resurrected z datą premiery. Jest też nowy zwiastun [WIDEO]

Diablo 2 Ressurected ukaże się jesienią tego roku. Blizzard pokazał również nowy zwiastun gry. Jeszcze półtora roku temu były wątpliwości, czy produkcja w ogóle się ukaże.

Pod koniec 2019 roku wydawało się, że przepadły nadzieję na remaster Diablo 2. Kultowa produkcja wciąż jest grywalna, ale niewątpliwie odświeżenie szaty graficznej mogłoby znów przyciągnąć graczy przed ekrany. Zawód był więc duży, gdy pojawiła się informacja, że Blizzard uszkodził oryginalny kod gry. Żałoba nie trwała jednak długo, bo ledwie kilka miesięcy później okazało się, że gra jest w produkcji. Na oficjalną zapowiedź trzeba było czekać jednak do lutego 2021 roku.

Zobacz wideo Wielkie oczekiwania i wielka... katastrofa. Te gry mocno nas rozczarowały [TOPtech]

Premiera Diablo 2 Resurrected we wrześniu

Fani serii Diablo już dawno uzbroili się w cierpliwość. Trzecia część serii ukazała się dziewięć lat temu, a druga w 2000 roku. Na czwórkę przyjdzie jeszcze trochę poczekać, bo produkcję zapowiedziano dwa lata temu i wciąż trwają nad nią prace, w których udział biorą gracze. Kolejna wyprawa mająca na celu ocalenie świata, będzie mogła odbyć się jeszcze w tym roku. 

Ratchet & Clank: Rift Apart Podróż w nowy wymiar wirtualnej rozrywki. Ratchet and Clank: Rift Apart [RECENZJA]

Premiera Diablo 2 Ressurected będzie miała miejsce 23 września 2021 roku. Produkcja ukaże się na PC, PlayStation 4 i 5, Xbox One i Series X/S oraz Nintendo Switch. Datę premiery Diablo 2 Ressurected ujawniono podczas Xbox & Bethesda Games Showcase na nowym zwiastunie gry

 

Diablo na telefony jeszcze w tym roku?

W produkcji jest też Diablo Immortal, czyli wersja na urządzenia mobilne. Activision Blizzard po premierze Call of Duty: Mobile dostrzegło potencjał w smartfonach i postanowiło uczynić je swoją główną platformą. Podczas majowej telekonferencji firma zapowiedziała, że gra jest "na dobrej drodze do globalnej premiery jeszcze w tym roku".

Minecraft Caves & Cliff Minecraft 1.17 już dostępny. To pierwsze część aktualizacji Caves & Cliffs

Więcej o: