Twitter znów nie działa. Na tablicy nie wyświetlają się nowe posty

Twitter znów ma problemy. Na tablicy głównej nie wyświetlają się nowe treści. Pozostałe funkcjonalności zdają się działać.

Problemy zaczęły się w środę 1 marca po 11.00 i przez kilkadziesiąt kolejnych minut nie zostały rozwiązane. Na Twitterze nie działa jedynie strona główna, na której wyświetlane są nowe posty. 

Można jednak napisać post, odpowiedzieć na komentarz, sprawdzić powiadomienia, czy wchodzić w posty innych osób. Wiele wskazuje więc na to, że problem dotyczy jedynie strony głównej. 

Twitter nie działa. Wzrost zgłaszanych awarii

Na portalu downdetector.pl widać wyraźny i bardzo gwałtowny wzrost raportów na temat awarii tuż po 11.00. Z niemal zerowego poziomu zgłoszeń ich liczba w ciągu pół godziny wzrosła do 720. 

Znowu problemy z Twitterem - 1 marca 2023Znowu problemy z Twitterem - 1 marca 2023 fot. downdetector.pl

Więcej informacji z kraju na stronie głównej Gazeta.pl

53 proc. awarii dotyczy aplikacji, 44 proc. strony www, a 3 proc. problemów z logowaniem. Nie jest to jedynie lokalny problem. Zgłoszenia pochodzą nie tylko z całej Polski, lecz także z całego świata. O awarii pisze również zachodni portal latestly.com.

Zobacz wideo Nas nie stać na mieszkanie, a Musk przejął. Twittera. Zobacz jak [Next Station]

Znów problemy z Twitterem

Globalna awaria jest kolejną w ostatnich tygodniach. Problemy z przeglądaniem portalu miały miejsce m.in. 9 i 18 lutego. Szczególnie ciekawy był ten pierwszy przypadek. 

Użytkownicy, którzy chcieli wstawić post z komputera, otrzymywali komunikat, że "Twój dzienny limit wysyłania Tweetów został osiągnięty". Natomiast ci, którzy robili to z telefonów komórkowych, dostawali komunikat o treści "Tweet nie został wysłany", a następnie "Przykro nam, że nie byliśmy w stanie wysłać Twojego tweeta. Czy chcesz spróbować ponownie lub zapisać ten tweet w wersji roboczej?".

W rzeczywistości żaden limit nie został przekroczony, bo ten wynosi, bagatela, 2 400 postów dziennie. 

Artykuł jest aktualizowany.

Więcej o: