Lody Koral Ekipa wracają do sprzedaży. Nowa edycja w sklepach już od 4 kwietnia

Lody Koral Ekipa wracają do sprzedaży od poniedziałku 4 kwietnia. Na fanów czekają dwa nowe smaki. Są to sorbety o smaku pomarańczy lub zielonego jabłka.

Jak podaje portal Wirtualnemedia.pl, od poniedziałku 4 kwietnia do sklepów w całej Polsce trafi nowa edycja lodów Koral Ekipa. Podobnie jak w przypadku pierwszej edycji, Koral zaprosił internetowych twórców do współpracy nad nowymi wariantami smakowymi.

Zobacz wideo Co oznacza zablokowanie rezerw banku centralnego?

Lody Koral Ekipa od poniedziałku w sprzedaży - będą dwa nowe smaki

Zgodnie z zapowiedziami, od 4 kwietnia pojawią się dwie propozycje sorbetów - o smaku pomarańczy i zielonego jabłka. Są one dodatkowo oblane polewą o smaku gumy balonowej i udekorowane "strzelającą posypką". Poza nowymi smakami będzie można znaleźć też poprzednie wersje: truskawkową i cytrynową. Lody Ekipa będą dostępne m.in. w sieciach sklepów, takich jak: Biedronka, Lidl, Kaufland, Carrefour czy Żabka.

Producentem jest firma PPL Koral. - Pierwsza edycja Lodów Ekipa okazała się ogromnym sukcesem, czego najlepszym dowodem była konieczność błyskawicznego uruchomienia dodatkowej linii produkcyjnej, wytwarzającej około miliona lodów na dobę. Zyskaliśmy więc sporą grupę wiernych odbiorców i mocno liczymy na to, że nowe propozycje Ekipy również zdobędą ich uznanie - powiedział portalowi dyrektor marketingu w PPL Koral Piotr Gąsiorowski.

Lody EkipaLody Ekipa to nic nowego. Jaki chwyt marketingowy zastosowano?

Podczas pierwszej edycji lodów Koral Ekipa mówiono, że produkty te sprzedały się nawet 300 proc. lepiej, niż zakładały to szacunki firmy, które powstały na bazie 40-letniej historii marki. - Nieprawdopodobny popyt skłonił nas do uruchomienia dodatkowej linii produkcyjnej, która pozwoli wytwarzać ok. 1 mln sztuk lodów na dobę - mówił w 2021 roku Piotr Gąsiorowski.

Według danych Centrum Monitorowania Rynku to właśnie Koral Ekipa były liderem rankingu najpopularniejszych lodów sezonu 2021 wśród lodów na patyku dla dzieci. Po tym sukcesie Ekipa postanowiła zacząć współpracę także na innych polach. We lipcu poinformowano o serii artykułów papierniczych Herlitz zaprojektowanych przez członków Ekipy. We wrześniu Ekipa zaczęła współpracę przy produkcji oranżady z firmą Krynica Vitamin. W marcu 2022 roku w sklepach Biedronka pojawiły się donuty Ekipy (Dooti Donuts - Donut Ekipa).

Tak będą wyglądały puszki napojów Ekipy FrizaEkipa i Koral "zapuszkowali" lody. Friz i jego paczka będą mieli własne napoje

Więcej o: